czwartek, 6 czerwca 2013

O Enusiu słów kilka

Jako, że N-Gine mieszka już z nami jakiś czas mogę powiedzieć o nim coś więcej.


Zacznę od tego, że Enuś jest naprawdę fajnym szczeniaczkiem :D Bardzo radosnym, kochającym ludzi ponad wszystko :) Odważny, nie boi się nowych rzeczy ani miejsc, nawet jak się w pierwszej chwili czegoś wystraszy, sam podchodzi i sprawdza co to jest. 
Na spacerach gdy jesteśmy sami nie oddala się ode mnie, kiedy spacerujemy z Majką pozwala sobie na większe oddalenie, jednak nadal się pilnuje (oczywiście jeśli w pobliżu nie ma jakiegoś człowieczka, którego można ukochać :D )


Ładnie pracuje, dobrze się skupia nawet jak obok biegają inne pieseczki. 


Pracuje zarówno na smaczki jak i zabawki, chociaż na smaczki jest o wiele bardziej skupiony i myślący, nie miota się, nie szaleje, za to na zabawki jest bardziej podekscytowany, czasem muszę powtórzyć polecenie, żeby dotarło do jego móżdżku.
Super się szarpie i aportuje :)Jak na razie nie mogę na niego powiedzieć złego słowa. Z Majką dogaduje się świetnie, czasem oczywiście bywa męczący, ale Majka znalazła na to sposób, wchodząc na kanapę, gdzie jej nie sięga (nie chcę na razie jej martwić, więc nie mówię, że on w końcu urośnie i też na nią wejdzie...) Ale ogólnie Majka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Myślałam, że będzie bronić zabawek lub jedzenia, a tutaj nic takiego nie miało miejsca. To ja muszę pilnować, żeby En nie wszedł jej na głowę (dosłownie też ;) )Podsumowując N-Gine jest naprawdę fajnym szczeniaczkiem :D


Zdjęcia dzięki niezawodnej Natalii Kropie - Natalia dziękuje raz jeszcze!

1 komentarz:

  1. http://2.bp.blogspot.com/-A4b_nJDQUGA/UbDcPW8hs3I/AAAAAAAAAgI/3Lg3zwuyw0s/s1600/943382_168786216622577_1813128495_n.jpg ślicznie razem wyglądają :D !

    OdpowiedzUsuń